Асистент в отдел "Ключови клиенти"

Job Location: Sofia / Bulgaria
Employment: Full time
Contract: Normal
Job Description
Софсток е частна компания и една от водещите в сектора на бързо оборотни стоки в страната.
В дистрибуторското ни портфолиото влизат кафе Lavazza, чай Twinings, Bacardi, Martini, Grey Goose, Русский Стандарт Водка, Amaretto Disaronno и др.

За централния ни офис в град София се нуждаем от:

Асистент в отдел "Ключови клиенти“

Нашите изисквания:

• Отлична компютърна грамотност и добро владеене на Microsoft Office пакет (отлично ниво на владеене на Excel) ;
• Умения за работа с ERP/ Microsoft NAVISION (предимство);
• Владеене на английски език, писмено и говоримо (предимство);
• Добри комуникативни и организационни умения;
• Умения за работа в много динамична среда;
• Проактивен подход и желание за развитие и усъвършенстване;
• Дискретност и позитивна нагласа за работа;
• Умения за работа в екип;
• Отговорност и лоялност;
• Завършено Висше образование (предимство);

Вашите отговорности:

• Подпомага дейността в отдел "Ключови клиенти" и активно участва в изпълнението на задачи от работното ежедневие на екипа.
• Работа с ERP/Microsoft NAVISION софтуер;
• Ежедневна комуникация с партньорите на фирмата;
• Подпомага екипа от мърчъндайзери;
• Координира работата със свързаните отдели във фирмата;
• Подготвя и окомплектова необходимата документация;

Ние предлагаме:
Постоянна работа на трудов договор с фирма "Софсток ЛТД" ООД, пълно социално и здравно осигуровяване
Редовно заплащане
Приятна работна среда
Вътрешно фирмени обучения
Ваучери за храна
Възможно включване в програма Multisport

Ако желаете да се присъедините към нашия екип, изпратете автобиография с актуална снимка.
Ще се свържем само с подходящите кандидати.
Вашите данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Languages
  • Bulgarian
  • English - B1